2016 yılının Geek yılı olduğunu biliyoruz. SuperBlow bu yılın en iyi filmlerinden biri olacak olan Captain America: Civil War TV spotunu yayınladı. Dikkatimizi çeken detayları sizinle paylaşıcaz.

1. Gizli KapılarEkran AlıntısıBu kapı aşağıdaki görselde olan Bucky’in tutulduğu yeri gösteriyor. Heralde bu kapıyı açanda Captain olucaktır ve ordan Bucky’i kurtaracaktır.

2. Bucky’i Makineye BağlamışlarEkran AlıntısıgCaptain Bucky’i burada buluyor. Peki Bucky’i neden makineye bağladılar yoksa yine Hafızasını siliyolar olabilirler mi? tabiki bunu filmde görücez ve Bucky’nin üstündeki mavi parlayan şeyler nedir?

3. Bucky’i Bu Sahnede Tutukluyor OlabilirlerEkran ggBu sahnediki el War Machine’nin eli olabilir. Burada tutuklanıyo ve o gizli kapılı olan yere götürüyor olabilirler.

4. Scarlet Witch Pişman OluyorEkran Alıntısı ghgfhBurası Wakanda bu sahnede pişman oluyor dedik çünkü burada bi patlama olucak bunu sizde biliyorsunuz. Pişman olmasının sebebini vizyona girince daha net anlıyacağız belki de Scarlet daha sonra Iron Man takımına geçebilir.

5. Tony Stark’ın Yeni Mekanizması Ekran Alıntısı sadsadasdasTV spotunda saatinden çıktı bu zırh ama sadece elini koruyor zaten TV spotunda görebiliyoruz. Filmde Bleeding Edge zırhını vücudunda taşıcak.

6. Tony-Bucky Düşmanlığı sgaeweBurada Bucky sıktığı kurşun, Tony’nin yeni mekanizmasından çıkan bu zırh Tony koruyor. Bucky burada Tony’e neden kurşun sıktı ve burası neresi? bu soruyuda vizyona girdiğinde öğreniceğiz.

7. İki Takımın Savaştığı Yerdeki PatlamalarEkran Alıntısı dsadasdasBurada iki takımın savaştığı zamandaki patlamayı gösteriyor. Havalimanında neden savaşıyolar ki? bu sorununda cevabını 2. fragmanda bulacağız diye düşünüyorum.

8. War Machine Ölücek Mi?sdasdasdsadgffŞimdi filmde bir kahraman ölücek diye biliyoruz. Bu kahraman fragmanda ve TV spotunda gösterilen War Machine mi olucak? peki bu kahraman ölürse onu Doctor Strange dirilticek diye dedikodularda var.

9. Captain America’nın Eski Dostuna Siper AlışıdsadsadsadBurada fragmanda son sahnede gördüğümüz Iron Man, Captain America ve Bucky’nin dövüştüğü yer. Burada Captain, Bucky’i kaçırıyor ve bundan haberi olan Tony’de ortaya elini koyuyor.

10. Yanlış Tarafı SeçtinfdfdfsaaaaaaaaaaFragmanda ki sahnede Iron Man sadece kapıyı açıp konuşuyodu ama TV spotunda kapıyı açıp ilk Yanlış Tarafı Seçtin demesi oluyor.

11. Captain America’nın Takımıdsadİlk fragmanda Ant-Man gözükmüyodu ama TV spotunda Ant-Man gözüküyor hemde kostümü değişmiş biraz ilginç olmuş. Evet takımda, Captain America, Bucky, Scarlet Witch, Hawkeye, Falcon ve Ant-man‘den oluşuyor. Dikkatle bakılırsa Captain zırhını Black Panther pençeleriyle çizmiş.

12. Iron Man Takımı ( Spider-Man Nerede?)fgdawsIron Man’ın takımı çok şekilli gözüküyor. 2 takımada bakarsak güçleri eşit değil çünkü Iron Man’de Vision var Captain takımında Scarlet Witch var oda güçlü ama Vision’a karşı ne yapabilir. Gelelim takıma, Iron Man, Black Panther, Black Widow, War Machine ve Vision yer alıyor.

İncelememiz bu kadar arkadaşlar beğendiyseniz haberi yorum atabilirsiniz.