DC Comics bu yıl önemli projelere sahip bunlardan biri Batman v Superman filmidir. Dün bu filmle ilgili son fragman yayınlandı bizde bu fragmanda ilgi çeken 7 detayı araştırdık.

1. Batman’a Alfred Yardım Edicek Mi?wrasfBatman’ın diğer solo filmlerinde Batman savaşırken Alfred’ı görmüyoduk. Batman v Superman’ın yayınladığı son fragmanda Batman’ın oyuncağını o uçuruyor ve Superman hakkında bilgilerde veriyor.

2. Batmobile v Superman sahnesidŞimdi bu sahneyi biliyoruz zaten Batman çarpmak istemiyo durdurmaya çalışıyo sonra Superman geliyor, kanın akar mı? sahnesi burada geçiyor ama en önemlisi Batmobile’nin görünüşü sizce daha önceki mi güzel şuan ki mi?

3. Batman’nın sıktığı kurşunu Superman Eliyle TutuyordddBu sahne cidden önemli çünkü Batman, Superman’ı durdurmak için türlü silahlar deniyo burada tam net göremiyoruz hangi silah olduğunu. Superman’nın eliyle tutması bizim için garip bişey değil ama Batman için gariptir diye düşünüyorum.

4. Batman’ın Demir Zırhı Bir İşe Yarıcak Mı?faBatman’ın Superman için bir demir zırhı var ve onla savaşırken bunu kunlanıyor. Bu sahnede Batman bir normal insana bu tekmeyi atsa ölmüştü ama Superman onu yine elleriyle tutup duvara fırlatıyor.

5. Bruce Wayne, Wonder Woman’la TanışıyordsadasfHatırlıyorsanız 2.fragmanda son sahnede Wonder Woman, Superman, Batman birleşiyor. Batman ve Superman arasında bi konuşma geçiyor. Superman, bu kız senden mi? diyo Batman’de, Senden sanıyordum diyo o zaman şöyle bir şey var. Bruce Wayne bu dans sahnesinde onun Wonder Woman olduğunu bilmiyor.

6. Wonder Woman’da Uçabiliyor Muydu?fawBu sahnede Doomsday ile kapışıyodur diye umuyorum ama uçabildiğini ben bilmiyodum, belkide uçmuyodur bunu filmde göreceğiz.

7. Superman’ın Beklemediği Sonuç12744379_1677393852534318_1117157757931747128_nŞimdi bu sahnede Batman enteresan bir şekilde Superman’ın yumruk atmasını engelliyor hali şekilde Superman’de bu olaya şaşırıyor. Bu sahneyi ve yüz ifadelerinin net şeklini filmde izleyeceğiz.