Eski Survivorcılar birbirine girdi, kavgaya buyrun :
7 Şubat’ta en az 5 ay her akşamımızı televizyon karşısında esir edecek, güzel ülkemin göz bebeği Survivor başlıyor. Eee o başlar da eski yarışmacılar da kendilerini gündeme getirecek bir şeyler üretmezler mi?

Yarışma sayesinde adını geniş kitlelere duyuran Sahra Işık ve Duygu Çetinkaya sosyal medyada birbirine girdi. Ama ne girmek! Ar, namus, iffet salvoları havada uçuştu resmen. Ne Duygu’nun varoşluğu kaldı, ne de Sahra’nın iffeti.fft107_mf6998792 İşte muhteşem ikilinin arasında geçen o kalite kokan diyaloglar;

Sahra Işık;

maxresdefault
Kız paçoz bana benzemeye çalışınca güzel gözüktün gözüme ama yine gerçek halini hatırlıyorum midem bulanıyor.
Bizim televizyona çıkmak için iffetimize yakıştıramadığımız şeyleri yaparak televizyona yıllarca çıktığını iddia eden varoş… Varoşsun basitsin!Hayatında spor nedir bilmeyen anca ona buna giydirmeyi bilen aciz insansın, kızım adını telaffuz etmiyorum çünkü iğreniyorum senden kızım.

Duygu Çetinkaya;

201602041533_Başlıksız-3
Sahran’nın kendisine yazdığı yorumu fotoğrafıyla birleştirip yayınlayan Duygu Çetinkaya şunları yazdı; İffet derken? Hadi ben oyunculuk yaptım yıllarca karakterim ne ise, ona göre açtım, kapattım! Sen ne ayaksın? İffet!
Hep söylerim “Beyin herkeste var, akıl başka bir şey” diye verdiğin cevaplardan zekâ düzeyinin ne halde olduğu o kadar net ki sana tek cevabım gülmekten ölüyoruz nokta net. Hayır, akıllıca cevap veremediğin için olayı iffete kadar indirdin.
Samara, Allah’tan ben sana göre çok kaliteli bir kızım da düzgün cümlelerle bir şeyleri anlata biliyorum. Yoksa senin gibi yapmaya kalkarsan burada çok atraksiyon olur.
Hayır, senin amacını biliyorum olayı Merve Aydın’a da sıçratmamı istiyorsun da kusura bakma yemezler. Ben onun anasına, babasına, kardeşine olan saygımdan kan kusar kızılcık şerbeti içerim. Boş gündemlerle uğraşma, günde 7 yumurtanı ye otur aşağı, bu mevzular seni aşar.